LOGOPEDA

Wiesław Kwaśniewski

WYŻYWIENIE : 12,50 zł (dzienna stawka pomnożona przez ilość wykorzystanych dni)

istnieje możliwość zamówienia specjalistycznej diety (w tym: bezmleczna, bezjajeczna, wegetariańska)

dr kokot.jpg

NEUROLOGOPEDA

dr Katarzyna KOKOT

follow US

Dr Katarzyna  logopeda, neurologopeda, nauczyciel akademicki, wykładowca na Uniwersytecie
Wrocławskim.

Praca doktorska, studia logopedyczne i neurologopedyczne zapoczątkowały Jej
pasję w obszarze logopedii i neurologopedii oraz terapii, którą dzieli się w pracy
terapeutycznej oraz dydaktycznej. Ukończyła szereg szkoleń i kursów ( m.in. Specjalistyczne Szkolenie Neurologopedyczne: Diagnostyka i Terapia Neurologopedyczna w Świetle Koncepcji NDT-Bobath- SLT, Taping w praktyce logopedycznej, Wczesna interwencja z zastosowaniem ustno-
twarzowej terapii regulacyjnej według koncepcji Castillo Moralesa, Diagnostyka i terapia stawów
zaburzeń funkcjonowania stawów skroniowo-żuchwowych itd.)

Szereg inicjatyw, działań w organizacjach i współpracy ze środowiskiem logopedycznym i terapeutycznym sprawiły, że prezentuje podejście holistyczne do pacjenta i z pasją podchodzi do pacjentów zarówno tych najmłodszych, jak i najstarszych.

CENNIK

Wizyta 150 zł